Lokalny Rzecznik Klienta | Biuro Rzecznika | Jerónimo Martins
Image of the Local Customer Ombudsman of the Jerónimo Martins Polonia Group

Lokalny Rzecznik Klienta, Polska

W Polsce funkcję Lokalnego Rzecznika Klienta sprawuje posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe Magdalena Koralewska.

 

Magdalena ukończyła Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Jest również absolwentką General Management Program na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

Karierę w Jeronimo Martins Polska rozpoczęła w 1998 r. w ramach programu stażowego dla menedżerów. Dalsze doświadczenie, w szczególności w obszarze HR, zdobywała piastując, na szczeblu regionalnym i centralnym, różne funkcje kierownicze, w tym Partnera Biznesowego HR w spółce Biedronka oraz szefa HR w sieci Hebe.

 

Magdalena dołączyła do zespołu Rzecznika Klienta Jeronimo Martins, obejmując w lutym 2020 r. rolę Lokalnego Rzecznika Klienta w Polsce i reprezentuje z ogromnym poczuciem misji i zaangażowaniem prawa klientów obsługiwanych przez ponad 3000 sklepów:

“Możliwość reprezentowania klientów i bycia ich głosem w naszej organizacji to dla mnie wielki zaszczyt. Moim głównym obowiązkiem jako Lokalnego Rzecznika Klienta jest zagwarantowanie, by wszystkie sprawy były traktowane z zachowaniem bezstronności, niezależności i neutralności. Każdy kontakt z klientem oferuje możliwość nauki i wzmocnienia naszych relacji w oparciu o wzajemne zaufanie i konstruktywny dialog.”