O nas | Biuro Rzecznika | Jerónimo Martins
Biuro Rzecznika Praw Klienta Jerónimo Martins | O Nas

O nas

Reprezentujemy i chronimy prawa ponad 4-ech milionów klientów odwiedzających każdego dnia sklepy Grupy Jerónimo Martins zajmujące się dystrybucją żywności i handlem specjalistycznym.

 

Posiadająca ponad dwustuletnią historię Grupa Jerónimo Martins ceni bliskie i pełne zaufania relacje ze swoimi klientami. Kultura Grupy została wzmocniona poprzez powołanie w 2005 roku Biura Rzecznika Klienta.

 

Do zadań kierownictwa sklepów należy zapewnienie klientom – na miejscu i od razu – wyjaśnienia zaistniałych sytuacji oraz zaproponowanie ich rozwiązania.

 

Dodatkowo klienci mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta danej firmy, posiadającym wyspecjalizowanych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy mogą wyjaśniać zaistniałe sytuacje i zapewnić ich rozwiązanie.

 

Jeżeli sposób rozwiązania sprawy zaproponowany przez Biuro Obsługi Klienta nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt z Biurem Rzecznika Klienta.

Filary działania

Niezależność

Bezstronność

Odrębność

Poufność

Biuro Rzecznika Praw Klienta Jerónimo Martins | O Nas | Nasz Zespoł

Nasz zespół

Biuro Rzecznika Praw Klienta Jerónimo Martins | O Nas | Nasz Zespoł

Pracownicy naszego zespołu pochodzą z różnych obszarów firmy i posiadają szeroką wiedzę na temat sektora, w ramach którego funkcjonuje Grupa Jeronimo Martins oraz wszelkich obowiązujących regulacji prawnych.

Dysponujemy dedykowamymi kanałami komunikacji oraz narzędziami umożliwiającymi analizę oraz raportowanie zgłaszanych spraw.

Jak działamy

Receber e Analisar
Przyjmujemy i analizujemy

reklamacje składane przez klientów, zapewniając, że do każdego klienta zostanie przypisany konsultant, który utrzyma z nim otwartą komunikację aż do momentu przedstawienia końcowych wyjaśnień.

Averiguar
Prowadzimy mediację i odpowiadamy

klientom na podstawie ustalonych faktów, angażując wewnętrzne struktury i osoby istotne dla rozwiązania danej sytuacji.

Conclusões
Dzielimy się i zalecamy

możliwości wprowadzenia ulepszeń oraz wskaźniki działań, monitorując przyjęte zobowiązania i działając na rzecz wewnętrznego dialogu na temat praw i oczekiwań klientów.

Czego nie robimy

Zastrzegamy sobie prawo do nieudzielania odpowiedzi oraz do niewchodzenia w interakcję z osobami, które wykazują złą wolę, przedstawiają niestosowne treści lub składają anonimowe zgłoszenia, których uzasadnienie w wyraźny sposób nie jest wystarczające do przeprowadzenia analizy.

 

Nie prowadzimy spraw, które nie wchodzą w zakres naszej działalności i naszej misji. W tym celu zalecamy zapoznać się z kontaktami udostępnionymi na stronie korporacyjnej Grupy Jerónimo Martins i na stronach poszczególnych firm.